Specjalizacje

Prawo ubezpieczeniowe i odszkodowania Mediacja Ochrona danych osobowych Reprezentacja w postępowaniach cywilnych i administracyjnych Reprezentacja w sprawach na terytorium Wielkiej Brytanii Prawo telekomunikacyjne i prawo nowych technologii Nieruchomości, służebności Ochrona praw własności intelektualnej Prawo handlowe Ochrona środowiska

Prawo telekomunikacyjne i prawo nowych technologii

Są to dziedziny, w których specjalizacja Kancelarii jest szczególnie cenna. Radca prawny Bartłomiej Klucznik posiada również wykształcenie techniczne, o specjalności systemy komputerowe co pozwala mu na podejmowanie się zadań wymagających zrozumienia aspektów z zakresu telekomunikacji i informatyki. Obszar obejmuje czynności:

  • reprezentacja i obsługa firm z branży IT, outsourcing’owych, projektujących i wdrażających systemy informatyczne;
  • transakcje „e-commerce”;
  • systemy informacyjne / ochrona danych;
  • obsługa procesu tworzenia i utrzymania stron internetowych / baz danych;
  • tworzenie regulaminów korzystania z zasobów informatycznych / stron internetowych / baz danych;
  • porozumienia licencyjne.

Prawnicy Kancelarii posiadają doświadczenie w branży uzyskane dzięki pełnieniu funkcji w organach zarządzających spółek kapitałowych z zakresu informatyki kryminalistycznej i dzięki temu mogą szybko i skutecznie zrozumieć potrzeby i wymagania Klientów Kancelarii.

Zabezpieczenie interesów producentów oprogramowania komputerowego wymaga nie tylko reprezentacji w postępowaniach cywilnych, ale i karnych. Kluczem do skazania sprawcy w postępowaniu karnym jest prawidłowo sporządzona i odpowiednio zinterpretowana opinia biegłego. Atutem Kancelarii jest znaczące doświadczenie we współpracy z biegłymi z zakresu informatyki śledczej i organami ścigania.

Potrzebujesz porady prawnej?

Zadzwoń:
32 307 03 03

lub napisz:
sekretariat@iurisperiti.pl

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.