Specjalizacje

Prawo ubezpieczeniowe i odszkodowania Mediacja Ochrona danych osobowych Reprezentacja w postępowaniach cywilnych i administracyjnych Reprezentacja w sprawach na terytorium Wielkiej Brytanii Prawo telekomunikacyjne i prawo nowych technologii Nieruchomości, służebności Ochrona praw własności intelektualnej Prawo handlowe Ochrona środowiska

Nieruchomości, służebności

Regulowanie stanu prawnego, w tym przykładowo doradztwo i reprezentowanie przy sprawach o zasiedzenie to jedne z tych zagadnień, w których Kancelaria notuje bardzo wysoką skuteczność. Są to często sprawy wymagające dużego zaangażowania i nakładu czasu. W trakcie regulowania stanu prawnego nieruchomości odnajdujemy prawowitych właścicieli, przeprowadzamy postępowania spadkowe, a ponadto zakładamy księgi wieczyste i prostujemy wpisy w księgach wieczystych niezgodne ze stanem faktycznym.

Obszar obejmuje umowne i sądowe ustanawianie służebności przesyłu – z tytułu wzniesionej na nieruchomości infrastrukturze technicznej odpowiadającej za przesył wody, pary, ścieków, gazu, energii (słupy energetyczne i telekomunikacyjne) czy na przykład reprezentację w zakresie roszczeń negatoryjnych (zaprzestanie naruszeń prawa własności).

Potrzebujesz porady prawnej?

Zadzwoń:
32 307 03 03

lub napisz:
sekretariat@iurisperiti.pl

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.