Klienci

Klienci biznesowi Klienci indywidualni

 

Biznesowi

Oferujemy swojej usługi w skomplikowanych sporach sądowych albowiem uważamy, że chronienie interesów naszych Klientów jest naszym najważniejszym zadaniem, także w sytuacjach konfliktowych.

  • Radcowie prawni zaangażowani w działalność Kancelarii reprezentują interesy Banku, ubezpieczyciela, licznych przedsiębiorców z branży budowlanej, dostawców usług interentowych, przedsiębiorców specjalizujących się w usługach gastronomicznych, przewozowych, usług leczniczych, unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych oraz fundacji.
  • Współpracujemy z podmiotami prowadzącymi działalność z zakresu informatyki śledczej. Doradzamy także osobom fizycznym w ich problemach życia codziennego. Pomagamy podzielić majątek po rozwodzie, uregulować stan prawny nieruchomości, nabyć nieruchomość czy też doradzamy w sprawach spadkowych.
  • Przyjmujemy zlecenia w skomplikowanych sporach sądowych albowiem uważamy, że chronienie interesów naszych Klientów jest naszym najważniejszym zadaniem, także w sytuacjach konfliktowych.

Potrzebujesz porady prawnej?

Zadzwoń:
32 307 03 03

lub napisz:
sekretariat@iurisperiti.pl

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.